Specyficznym rodzajem etykiet są przywieszki – stosowane głównie w handlu detalicznym. Proste, białe, będące w stanie pomieścić dużą ilość informacji, sprawdzają się szczególnie w branży tekstylnej, ale także jako oznakowania bydła, zawieszki bagażowe, kupony i bilety. W zależności od branży i zastosowań, możemy dostosować przywieszki do dowolnych, zadanych kształtów. Często używane jako zawieszki do ubrań w branży odzieżowej.

Pętelki i strzałki ogrodnicze

Popularnym motywem będą zawieszki w formie pętelki – stosowane szeroko w przypadku oznaczania roślin, szczególnie drzewek i sadzonek. Pętelka pozwala na oplecenie produktu i nie wymaga dodatkowych elementów do poprawnej aplikacji. Na etykiecie możemy nanieść dostarczone przez klienta, zmienne dane, lub przygotować produkt do dalszego zadruku termotransferowego na własny rachunek. Materiały stosowane przy produkcji przywieszek pozwalają także na ich ręczne opisywanie – długopisem lub markerem. Innym, chętnie wybieranym kształtem w branży ogrodniczej są strzałki – możemy umieścić na nich informacje dotyczące odmiany rośliny lub sposobów jej pielęgnacji.

Przywieszki bagażowe

Do oznakowania bagażu podróżujących – mogą pełnić zarówno funkcję identyfikującą bagaż, jak i stanowić gadżet reklamowy dla agencji podróży, hotelu, pensjonatu czy przewoźnika. Wstępny zadruk pozwala na późniejsze naniesienie zmiennych danych – ręcznie lub przy użyciu drukarki termotransferowej. Możliwość druku na specjalistycznych surowcach – odpornych na rozrywanie, tłuszcz, wilgoć, substancje chemiczne, promieniowanie UV. Dowolne kształty etykiet – popularne, prostokątne przywieszki można zastąpić np. oznaczeniem w kształcie walizki, busa, domu, samolotu itp. Występują także w wersji bez kleju.

Zawieszki spożywcze

Z materiałów odpornych na działanie temperatur i rozrywanie, jednocześnie certyfikowanych do kontaktu z żywnością. Zawieszki typu fruit tag – metki do siatek z owocami i warzywami, produkowane na surowcach nadających się do dalszego zadruku termicznego z jednej strony i pozwalających na nadruk graficzny w pełnym kolorze z drugiej. Pozwala to na połączenie funkcji ozdobnej, reklamowej marki z jednoczesnym umieszczeniem na etykiecie niezbędnych, zmiennych danych. Nasz dział handlowy pomoże w dopasowaniu odpowiednich materiałów, posiadających atesty pozwalające na ich bezpośredni kontakt z pożywieniem.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄