Tabliczki, etykiety znamionowe

Etykiety znamionowe to alternatywa dla oznaczeń metalowych, pełniących rolę oznakowań elementów i podzespołów w branży elektronicznej. Etykiety te są wytrzymałe, odporne na ścieranie oraz działanie wysokich i niskich temperatur. Istnieje możliwość przygotowania etykiet do dalszego zadruku termotransferowego, w celu naniesienia indywidualnych, zmiennych danych.

Etykiety plombowe, typu void

Etykiety znamionowe

Etykiety gwarantujące oryginalność zakupu

Gwarancje oryginalności i nienaruszalności sprzętu przed zakupem potwierdzają specjalistyczne etykiety zabezpieczające. Plomby te powodują rozwarstwienie się oznaczenia przy próbie jego zerwania, krusząc się lub pozostawiając napis VOID na etykiecie oraz powierzchni zabezpieczonej.

Oznaczenia sprzętu AGD, RTV

Często spotykane etykiety energetyczne, umieszczane na sprzętach gospodarstwa domowego, takich jak pralki, lodówki czy telewizory, informują klienta o klasie efektywności energetycznej danego urządzenia. Proponujemy także etykiety promocyjne, zachęcające klienta do zakupu asortymentu, nie pozostawiające śladów na sprzęcie po odklejeniu.

Etykiety odporne na wysokie temperatury

W przypadku oznaczania podzespołów w elektronice, konieczne jest zwrócenie uwagi na warunki, w jakich przechowywana będzie etykieta. Części urządzeń elektronicznych są wystawiane na działanie wysokich temperatur – tym samym oznaczenia powinny być drukowane na surowcach, które wykazują odporność na temperatury do 800 stopni Celsjusza.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄