Odporne na substancje chemiczne

Etykiety chemiczne

Etykiety odporne na substancje chemiczne

Specjalistyczne surowce chronią etykiety przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak smary, oleje, substancje chemiczne, zmienne warunki atmosferyczne. Polecamy zastosowanie etykiet foliowych z odpowiednim klejem, pozwalającym na aplikacje na pojemniki plastikowe i metalowe.

Etykiety chemiczne ostrzegawcze

Naklejane na opakowania produktów zawierających substancje niebezpieczne, ostrzegają o niebezpieczeństwie i zagrożeniach dla zdrowia. Możliwość druku na materiałach fluorescencyjnych, odblaskowych, zapewniających widoczność. Konfekcja na roli lub arkuszach A4 – w przypadku ręcznej aplikacji etykiet.

Etykiety chemiczne informacyjne

Występują jako etykiety przód-tył, pozwalają na zadruk w kolorze przodu etykiety i umieszczenie informacji takich jak ostrzeżenia i instrukcje na tylniej części. Stosowane szczególnie w przypadku chemii gospodarczej i samochodowej, np. płyny do mycia szyb, pojemniki z olejem. W przypadku konieczności umieszczenia dużej ilości informacji na stosunkowo niewielkiej powierzchni zadruku, proponujemy etykiety wielowarstwowe typu peel-off lub sandwich.

Wielokolorowe oznaczenia środków chemicznych

Walory estetyczne etykiet chemicznych nie powinny być pomijane – produkty chemii gospodarstwa domowego powinny zachęcać do kupna i zwracać uwagę klientów. Proponujemy wysokiej jakości zadruk metodą fleksograficzną, pozwalającą na osiągnięcie wysokiej rozdzielczości szczegółów przy jednoczesnym zachowaniu ostrości kolorów. Do wyboru druk termotransferowy z palety CMYK – cyjan, magenta, yellow, black – oraz Pantone. Wzornik kolorów Pantone daje nam nieograniczone możliwości w kwestii wyboru odpowiadających naszemu projektowi barw.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄