Kolorowe, ozdobne etykiety na produkty to sposób na wyróżnienie produktu wśród konkurencji. Jakość kolorów i grafiki ma niebagatelne znaczenie zarówno dla producenta, jak i klienta końcowego. Druk metodą fleksograficzną umożliwia osiągnięcie najwyżej jakości kolorów, o idealnym nasyceniu i głębii.

Kolory Pantone na etykietach

Kolory na etykietach możemy uzyskać wskutek łączenia ze sobą podstawowych barw w różnorodnych proporcjach. Odpowiedzialny jest za to model CMYK, pozwalający na uzyskanie szerokiej gamy kolorów przy produkcji. Możemy także skorzystać z palety kolorystycznej Pantone, która pozwoli na uzyskanie nietypowych, przejściowych kolorów na etykiecie.

Uszlachetnianie etykiet wielokolorowych

Kolory to nie jedyne ozdoby naszych etykiet. Do wyboru mamy także różnorodne sposoby uszlachetniania druku, w tym złocenie i srebrzenie (uzyskiwane za pomocą coldstampingu), kolory fluorescencyjne, elementy matowe i błyszczące czy też folie przezroczyste.

Etykiety wielokolorowe
Fleksografia pozwala uzyskać barwy o głębokim nasyceniu na etykietach produktowych.

Wielokolorowe, ozdobne etykiety

Etykiety wielokolorowe są wykorzystywane głównie jako etykiety ozdobne, produktowe, stanowią znak rozpoznawczy produktu. Często ozdabiane są wielokolorową grafiką – zdjęciem lub projektem rysunkowym. Firmy chcą jak najlepszego odwzorowania kolorystycznego swoich projektów – są naszym klientom proponujemy zamówienie tzw. proofa, czyli wydruku z rzeczywistym odwzorowaniem kolorów przed rozpoczęciem produkcji. Pozwala to zaakceptować projekt przed drukiem i uniknąć kosztów związanych ze zmianą kolorów i produkcji.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄