Druk biletów

W ofercie wysokogatunkowe materiały, o różnych rodzajach wykończenia: niepowlekane, jedno- i dwustronnie powlekane warstwą do zadruku termicznego, półbłyszczące, matowe i strukturalne. Kolorystyka według wzornika PANTONE lub CMYK, możliwość druku z grafiki dostarczonej przez klienta lub wykonanej przez naszych grafików. Konfekcja na roli bądź składanie w stosy. Perforacja na etykiecie i pomiędzy etykietami ułatwia odrywanie części biletu bądź pozwala na oddzielanie od siebie kolejnych egzemplarzy. Stosowana w przypadku biletów wstępu, biletów parkingowych lub karnetów. Możliwość naniesienia zmiennych, indywidualnych danych za pomocą drukarek do etykiet.

Bilety okolicznościowe

Bilety kartonowe

Bilety okolicznościowe – kartonowe, na rolkach

Najpopularniejszym wariantem biletów okolicznościowych są bilety drukowane na kartonach o różnej gramaturze. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się organizacją eventów, w tym: druk biletów na wydarzenia sportowe (RTS Widzew), biletów wstępu do teatrów, kin i oper, wejściówek na koncerty i wydarzenia kulturalne w Łodzi i nie tylko. Oferujemy dowolny sposób konfekcji w zależności od preferencji naszych klientów: na roli, w postaci papieru ciągłego, arkuszy lub rozcięte i dostarczane w stosach.

Druk spersonalizowany

Surowce, z których produkujemy bilety, dostosowane są do późniejszego zadruku w celu ich dalszej personalizacji – np. poprzez naniesienie unikatowego numeru, pozwalającego na zweryfikowanie jego autentyczności. Dane na bilety można także nanosić w sposób tradycyjny, za pomocą np. długopisu – powierzchnia materiału umożliwia swobodne pisanie po bilecie.

Estetyczne walory biletów

Bilet wstępu na event staje się niejako wizytówką organizatora. Dbamy o to, aby dostarczany przez nas produkt spełniał nie tylko standardy dotyczące druku reklamowego, takich jak wysoka jakość kolorów i materiału, ale także wyróżniał się na tle konkurencji. Nasz dział handlowy, we współpracy z technologami, doradzi w doborze odpowiednich metod uszlachetniania druku, mogących urozmaicić wygląd naszej wejściówki lub karnetu – może to być złocenie, srebrzenie, pokrycie dodatkową warstwą lakieru lub oznaczenie hologramowe. Studio graficzne chętnie zaproponuje rozwiązania stanowiące atrakcyjną i przyciągającą wzrok wizytówkę organizowanego przez klienta wydarzenia.

Bilety w formie opasek

Popularnym sposobem weryfikacji uprawnionych uczestników wydarzeń są opaski. Zazwyczaj zakładane na rękę, traktowane jako bilet uprawniający do poruszania się po terenie eventu. Powinny być one trwałe i nierozrywalne, stąd do ich produkcji używamy specjalistycznych surowców typu Tyvek, Polyart.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄