Druk na kartonie

W ofercie wysokogatunkowe materiały, o różnych rodzajach wykończenia: niepowlekane, jedno- i dwustronnie powlekane warstwą do zadruku termicznego, półbłyszczące, matowe i strukturalne. Kolorystyka według wzornika PANTONE lub CMYK, możliwość druku z grafiki dostarczonej przez klienta lub wykonanej przez naszych grafików. Konfekcja na roli bądź składanie w stosy. Perforacja na etykiecie i pomiędzy etykietami ułatwia odrywanie części biletu bądź pozwala na oddzielanie od siebie kolejnych egzemplarzy. Stosowana w przypadku biletów wstępu, biletów parkingowych lub karnetów. Możliwość naniesienia zmiennych, indywidualnych danych za pomocą drukarek do etykiet.

Bilety okolicznościowe

Bilety kartonowe

Bilety okolicznościowe

Najpopularniejszym wariantem biletów okolicznościowych są bilety drukowane na kartonach o różnej gramaturze. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się organizacją eventów, w tym: druk biletów na wydarzenia sportowe (RTS Widzew), biletów wstępu do teatrów, kin i oper, wejściówek na koncerty i wydarzenia kulturalne w Łodzi i nie tylko. Oferujemy dowolny sposób konfekcji w zależności od preferencji naszych klientów: na roli, w postaci papieru ciągłego, arkuszy lub rozcięte i dostarczane w stosach.

Druk spersonalizowany

Surowce, z których produkujemy bilety, dostosowane są do późniejszego zadruku w celu ich dalszej personalizacji – np. poprzez naniesienie unikatowego numeru, pozwalającego na zweryfikowanie jego autentyczności. Dane na bilety można także nanosić w sposób tradycyjny, za pomocą np. długopisu – powierzchnia materiału umożliwia swobodne pisanie po bilecie.

Estetyczne walory biletów

Bilet wstępu na event staje się niejako wizytówką organizatora. Dbamy o to, aby dostarczany przez nas produkt spełniał nie tylko standardy dotyczące druku reklamowego, takich jak wysoka jakość kolorów i materiału, ale także wyróżniał się na tle konkurencji. Nasz dział handlowy, we współpracy z technologami, doradzi w doborze odpowiednich metod uszlachetniania druku, mogących urozmaicić wygląd naszej wejściówki lub karnetu – może to być złocenie, srebrzenie, pokrycie dodatkową warstwą lakieru lub oznaczenie hologramowe. Studio graficzne chętnie zaproponuje rozwiązania stanowiące atrakcyjną i przyciągającą wzrok wizytówkę organizowanego przez klienta wydarzenia.

Bilety w formie opasek

Popularnym sposobem weryfikacji uprawnionych uczestników wydarzeń są opaski. Zazwyczaj zakładane na rękę, traktowane jako bilet uprawniający do poruszania się po terenie eventu. Powinny być one trwałe i nierozrywalne, stąd do ich produkcji używamy specjalistycznych surowców typu Tyvek, Polyart.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄