Przywieszki do ubrań

Etykiety odzieżowe

Przywieszka odzieżowa drukowana na kartonie

Zawieszki dla branży tekstylnej, drukowane najczęściej jako etykiety kartonowe, z dziurką pozwalającą na zawieszenie etykiety przy produkcie. Ozdobne, z wykorzystaniem wielu metod uszlachetniania druku. Możliwość naniesienia zmiennych, indywidualnych danych.

Etykiety odzieżowe

Oznakowania odzieży wykonywane na podłożach satynowych, nylonowych, poliestrowych i innych. Mogą być to różne typy oznaczeń: metki informacyjne, reklamowe, z rozmiarem, instrukcjami dotyczącymi prania i przechowywania odzieży itd. Dane można nanieść także za pomocą drukarek termotransferowych – możemy przygotować etykiety do dalszego zadruku.

Wielokolorowe, ozdobne wszywki i metki

Funkcja reklamowa przywieszek do ubrań jest bardzo istotna z punktu widzenia producentów odzieży – powinna przykuwać uwagę i zapadać w pamięć, tak, aby klient mógł skojarzyć markę w przyszłości. Z tego względu, poza funkcją informacyjną etykiety, kładziemy duży nacisk na walory estetyczne oznaczeń – jakość surowca, czytelność zadruku i dopasowanie kolorystyczne. Przywieszkę drukowaną na kartonie możemy dowolnie uszlachetnić, co wyróżni ją spośród konkurencji.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄