Etykiety na leki

Etykiety farmaceutyczne najczęściej wybierane w wersji samoprzylepnej, łączące w sobie walory wizualne z funkcją informacyjną. Szerokie zastosowanie etykiet wielowarstwowych typu peel-off, peel and read. Kształt dostosowany do niestandardowych powierzchni, takich jak butelki z syropem.

Oznaczenia stosowane w szpitalach i laboratoriach

Etykiety farmaceutyczne

Etykiety na butelki z syropem

Dostosowane do aplikacji na niewielkie, okrągłe powierzchnie, takie jak fiolki, próbówki, buteleczki o małej średnicy. Z materiałów pozwalających na przechowywanie w niskich temperaturach, odpornych na działanie chemikaliów, substancji oleistych i na uszkodzenia mechanicznie.

Ozdobne etykiety farmaceutyczne

Oznaczenia dla branży farmaceutycznej są częstym laureatem ogólnoświatowych konkursów dla najestetyczniejszych, zaprojektowanych etykiet. Leki i suplementy są produktem klasy premium, a konkurencja w tym segmencie rynku stale rośnie – stąd przy produkcji etykiet farmaceutycznych często stosuje się różne rodzaje uszlachetnień, takich jak coldstamping (złocenie lub srebrzenie), lakierowanie, oznaczenia hologramowe. Zadruk w 10 kolorach pozwala nam na wyprodukowanie etykiet spełniających wymagania przemysłu farmaceutycznego – mogą być to także oznaczenia typu peel-off ,w formie tzw. “książeczek”.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄