Etykiety samoprzylepne A4 na arkuszach

Etykiety samoprzylepne A4

Etykiety samoprzylepne A4 – dostarczane na arkuszach

Białe lub kolorowe etykiety o różnych wymiarach nacięć, dostarczane na arkuszach samoprzylepnych A4. Matowe lub błyszczące, certyfikowane do dalszego zadruku w drukarkach laserowych, atramentowych, kopiarkach i innego typu urządzeniach biurowych. Sprawdzają się jako oznaczenia produktów, segregatorów, listów i korespondencji. Uniwersalne surowce pozwalają zarówno na zadruk, jak i ręczne opisanie etykiety.

Arkusze do dalszego zadruku

Proponowane przez nasz arkusze samoprzylepne posiadają certyfikaty pozwalające na pewny i bezpieczny zadruk w przemysłowych, biurowych, a nawet domowych urządzeniach drukująco-kopiącujących, bez obawy o uszkodzenie sprzętu. Wygodny sposób na oznaczanie wszelkich przedmiotów przydatnych w pracy biurowej – teczek, segregatorów, dokumentów, komputerów, kopert et cetera. Materiały użyte w produkcji arkuszy umożliwiają odręczne pisanie po etykiecie, np. markerem, długopisem lub ołówkiem.

Arkusze fluorescencyjne

Etykiety samoprzylepne A4 drukowane na papierze fluorescencyjnym, w rzucających się w oczy, odblaskowych kolorach: żółtym, czerwonym, pomarańczowym, zielonym i różowym. Przeznaczone do znakowania produktów podczas trwania akcji rabatowych, obniżek, promocji.

Minimalne ilości i czas oczekiwania

Minimalna ilość etykiet, jaką możemy wykonać to 100 sztuk. W przypadku standardowych arkuszy samoprzylepnych, gdzie na jednej kartce formatu A4 mieszczą się 4 etykiety – będzie to 25 sztuk. Czas realizacji to 5 dni roboczych – w zależności od mocy przerobowych zakładu i zamawianego nakładu, termin ten może ulec zmianie.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄