Etykiety termotransferowe zyskały dużą popularność w przemyśle jako etykiety główne produktów lub opakowań. Białe bądź kolorowe, przystosowane do dalszego zadruku metodą termotransferową (za pomocą kalek). Technika termotransferowa pozwala na drukowanie wzorów w pełnej kolorystyce, z nadrukiem, możliwością uszlachetnienia etykiet i zastosowania specjalistycznych rodzajów klejenia. Druk na papierze matowym lub błyszczącym.

Rodzaje etykiet termotransferowych

Etykiety termotransferowe mogą być drukowane na papierze, jak i całej gamie surowców sztucznych (np. folii). Wybór odpowiedniego surowca zależy od zastosowania etykiet. Najczęściej stosowane surowce to papier matowy lub papier półbłyszczący. Używane są w branży logistycznej – na magazynach; pełnią funkcje informacyjne lub jako etykiety cenowe.

Cechy etykiet termotransferowych

Druk termotransferowy cechuje się większą wytrzymałością, niż etykiety termiczne – chociaż na pierwszy rzut oka różnica może być niezauważalna. Ze względu na swoje właściwości, zwiększoną odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, etykiety termotransferowe stały się dosokonałą alternatywną dla etykiet foliowych.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄