Etykiety samoprzylepne

Wysoka jakość druku fleksograficznego pozwala na zachowanie odpowiedniej ostrości i czytelności etykiet spożywczych – zarówno dla informacji pisanych mniejszą czcionką, takich jak skład produktu, jak i ozdobnej grafiki umieszczanej w celach marketingowych.

Etykiety spożywcze

Etykiety spożywcze w formie owijek na podsuszone wędliny

Owijki na wędliny, chleby, sałatki

Etykiety w formie owijek są często używane do oznaczania produktów w branży spożywczej, takich jak wędliny, chleby, makarony, sałatki w pojemnikach itp. Surowce wykorzystywane przy ich produkcji posiadają certyfikaty dopuszczające na bezpośredni kontakt z żywnością.

Przywieszki spożywcze

Produkowane z papieru syntetycznego typu Polyart, odpornego na rozrywanie, tłuszcz, wilgoć, promieniowanie UV i różnorodne substancje chemiczne. Służą do etykietowania mięsa i innej żywności, a także jako oznakowanie bydła, zwierząt i klatek hodowlanych.

Etykiety do głębokiego mrożenia

Zastosowanie klejów przeznaczonych do głębokiego mrożenia pozwala na przechowywanie etykiet w bardzo niskich temperaturach, np. lodówkach, zamrażarkach, chłodniach.

Kleje z atestami

Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie materiałów nieszkodliwych dla człowieka i środowiska, przy jednoczesnym swobodnym wykorzystaniu ich do informacji i reklamy. Specjalna linia klejów certyfikowanych do bezpośredniego kontaktu z żywnością pozwala na aplikacje oznaczenia bezpośrednio na produkty żywnościowe, np. jabłko, chleb. Pomoc w zakresie doboru odpowiednich surowców, spełniających wymagania niezbędne dla dopuszczenia etykiety do kontaktu z żywnością.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄