Etykiety na butelki

  • Etykiety wrap-around, typu PET – w postaci wstęgi wykonanej z folii BOPP: białej, perlistej, metalizowanej i transparentnej. Folie transparentne stanowią estetyczne wykończenie etykiet na butelki z wodą mineralną i innych przeźroczystych opakowań. Możliwość zadruku folii z obydwu stron – co umożliwia umieszczenie dodatkowych informacji po wewnętrznej stronie, przylegającej do butelki. Ich główną zaletą – oprócz walorów wizualnych – są obniżone koszty produkcji względem etykiet w całości pokrytych klejem. Wstęga wrap-around może mieć warstwę kleju tylko na łączeniu, co wpływa na ostateczną cenę etykiety.
  • Etykiety na wino – traktowane jako oznaczenia klasy premium. Ozdobne, z wykorzystaniem wielu technik uszlachetniania druku, pozwala nadać produktowi luksusowy wygląd. Wytrzymałe surowce imitujące naturalne materiały, np. papier.
Owijki dla branży mięsnej

Owijki dla branży mięsnej – suszone kiełbasy, kabanosy, wędliny

Owijki dla branży mięsnej i spożywczej

Surowce dopuszczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością pozwalają na szerokie zastosowanie owijek w branży spożywczej. Etykiety mogą być wycinane na wylot i konfekcjonowane w stosy – sprawdzają się jako owijki na wędliny, np. kabanosy, podsuszone kiełbasy i podobne produkty. Ozdobne, wielokolorowe, często uszlachetniane za pomocą cold-stampingu (złocenia, srebrzenia). Kleje z możliwością aplikacji bezpośrednio na produkty żywnościowe gwarantują proste i bezpieczne etykietowanie np. pojedynczych owoców, a nawet chleba. Bezpośrednie oznaczanie produktów jest także istotne z punktu widzenia procesów logistycznych – pozwala na łatwą identyfikację w łańcuchu dostaw.

Banderole zabezpieczające

Chronią pojemniki z żywnością przed przypadkowym otwarciem, stosowane np. jako zabezpieczenia butelek z ketchupem, pojemników na sałatki. Druk na surowcach samoprzylepnych (folia, papier) albo w wersji bez kleju. W celu otrzymania trwalszych zabezpieczeń, możliwy zadruk na kartonach lub foliach o różnej gramaturze, dopasowanych do kształtów opakowań.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄