Etykiety peel-off

  • Etykiety typu peel off, peel and read – technologia ta pozwala na odklejanie i ponowne przyklejanie kolejnych warstw etykiety, tworząc swoistą „książeczkę”, której strony możemy zadrukować niezbędnymi informacjami. Warstwy mogą być drukowane zarówno na folii, jak i na papierze. Stosowane najczęściej w przypadku konieczności umieszczenia dużej liczby informacji – takich jak tłumaczenia, instrukcje – na stosunkowo niewielkiej powierzchni zadruku.
  • Etykiety typu sandwich, triplet – podwójna warstwa silikony w podkładzie, stosowana w przypadku etykiet wielowarstwowych, w których zachodzi konieczność ich ponownego wykorzystania. Wierzchnią warstwę etykiety można odkleić w całości od warstwy dolnej i nakleić w innym miejscu. Świetne sprawdza się w przypadku akcji promocyjnych, a także w firmach kurierskich, na poczcie i w telekomunikacji.
Etykiety wielowarstwowe 

Kilka warstw zadruku etykiety (na np. instrukcje, tłumaczenia)

Druk od strony kleju

Tzw. poddruk – pozwala na zadruk etykiety z obydwu stron, warstwę wierzchnią można wykorzystać jako grafikę ozdobną i reklamową, a inne, niezbędne informacje nanieść na stronę z klejem. Rozwiązanie często spotykane w przypadku kosmetyków lub środków chemicznych w przeźroczystych butelkach, takich jak płyny do mycia szyb, żele pod prysznic, zmywacze do lakieru do paznokci. Innym rodzajem oznaczeń produkowanych tą metodą są etykiety peel and read – pozwalające na wielokrotne odklejanie i ponowne przyklejanie do powierzchni.

Specjalistyczne surowce

  • Tyvek – łączy odporność na rozrywanie z relatywnie niewielką grubością materiału. Używany przy produkcji banerów, zawieszek, map, przewodników, “numerów startowych”, opasek-biletów na eventy. Niektóre Tyveki są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Możliwość naniesienia powłoki antystatycznej. W ofercie także Tyvek samoprzylepny.
  • Polyart – odporny na rozrywanie, tłuszcz, wilgoć i różnorodne substancje chemiczne, także promieniowanie UV. Stosowany jako zawieszki, owijki na rośliny, foldery, etykiety bagażowe, etykiety na mięso i inną żywność. Certyfikowany do kontaktu z żywnością

Klej odlepny, klej do głębokiego mrożenia

  • Etykiety na kleju odlepnym, usuwalnym – nie pozostawiają śladu na naklejanej powierzchni, umożliwiają czystą aplikację na dowolną powierzchnię – klient nie musi usuwać pozostałości po kleju; stosowany w szczególności w przypadku etykiet zabezpieczających
  • Etykiety na kleju do głębokiego mrożenia – stosowane w przypadku konieczności naniesienia etykiety na opakowanie w temperaturach ujemnych lub w sytuacjach, w których produkt przechowywany będzie w niskich temperaturach (lodówki, chłodnie)

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄