Etykiety na alkohol w butelkach

Specjalne, wydłużone kształty etykiet w połączeniu z zastosowaniem odpowiednich klejów i surowców pozwalają na naklejenie etykiety na zaokrąglone, szklane powierzchnie, takie jak butelki z alkoholem. W wersji samoprzylepnej, konfekcjonowane na roli.

Etykiety na wino

Etykiety na wino

Ozdobne etykiety na wino

Specjalnym rodzajem oznakowań są etykiety na wina – traktowane jako etykiety luksusowe, do oznaczania produktów klasy premium, produkowane z użyciem wielu technik uszlachetniania druku, na specjalnych surowcach typu wine and spirit

Etykiety na piwo

Nie bez powodu są najczęstszym rodzajem etykiet zbieranym i docenianym przez kolekcjonerów. Etykiety na piwo potrafią zachwycić swoją niebanalnością, finezją, a nie raz i dowcipem. Kształtem dopasowane specjalnie do wymiarów butelek, mogą być dostarczane w formie samoprzylepnej tył-przód lub w postaci owijki. Materiały odporne na niskie temperatury, do przechowywania np. w lodówkach.

Etykiety na wódkę

Kolejny rodzaj oznaczeń typu premium – etykiety uszlachetniane, drukowane na specjalistycznych surowcach, przeźroczyste bądź półprzeźroczyste, na foliach metalizowanych, złocone, srebrzone, lakierowane po całości bądź wybiórczo. Producenci alkoholi prześcigają się w projektowaniu oryginalnych, przyciągających wzrok opakowań – staramy się sprostać tym oczekiwaniom, dostosowując etykietę do indywidualnych preferencji klientów.

Etykiety wg branż

Kontakt

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami
Nasz dział handlowy odpowie na wszystkie szczegóły dot. oferty
42 652 18 44

Kontakt

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę, wypełnij i prześlij do nas ► zapytanie ofertowe ◄